fbpx
dinsdag, 19 november 2019
- Advertentie -
De creatieven van Haerlems bodem vind je in de colofon.

Colofon Haerlems Bodem

Uitgever/Captain:
Dennis Cup – dennis@haerlemsbodem.nl

Hoofdredactie:
Michael van der Putten – michael@haerlemsbodem.nl

Marketing & Sales:
Robbert Zoon – robbert@haerlemsbodem.nl

Redactie:
Loes Bloemberg – loes@haerlemsbodem.nl
Joris Krouwels – joris@haerlemsbodem.nl
René van Stekelenborg – rene@haerlemsbodem.nl
Félice Hofhuizen – felice@haerlemsbodem.nl
Zehra Gungor – zehra@haerlemsbodem.nl
Heleen Folgering – heleen@haerlemsbodem.nl
Sanne Harmes – sanne@haerlemsbodem.nl
Laura Freling – laura@haerlemsbodem.nl
Jennifer Westerveld – jennifer@haerlemsbodem.nl

Stagiairs:
Dewi Mulder – dewi@haerlemsbodem.nl
Quiermo van Gulik – quiermo@haerlemsbodem.nl

Video:
Sophie Koster – sophie@haerlemsbodem.nl
Desley Marcus – desley@haerlemsbodem.nl
Mick van der Veer – mick@haerlemsbodem.nl

Fotografie:
Sandra Reeb-Gruber – sandra@haerlemsbodem.nl
Peter van Heun – peter@haerlemsbodem.nl
Hans Palmboom – hans@haerlemsbodem.nl
Rob Ouwerkerk – rob@haerlemsbodem.nl
Charlotte Ipenburg – charlotte@haerlemsbodem.nl

Freelance:
Eef & Lien, Jasper Fleers

Columnisten:
Jeroen Gulliker, Tom de Haan, M.H.R. Puttmann, Joshua Baumgarten, Suzanne van der Meij, Joris Krouwels

Website: 
Jacco van Lith – jacco@haerlemsbodem.nl

Vormgeving:
Jelle Elferink (www.jt11.nl)

Ook werken bij Haerlems Bodem? Kijk op haerlemsbodem.nl/werken-bij voor meer informatie. Open sollicitaties mogen naar info@haerlemsbodem.nl. Acquisitie op basis van openstaande vacatures wordt niet geapprecieerd.