fbpx
Tuesday, 22 September 2020
- Advertentie -
De creatieven van Haerlems bodem vind je in de colofon.

Colofon Haerlems Bodem

Uitgever/Captain:
Dennis Cup – dennis@haerlemsbodem.nl

Hoofdredactie:
Michael van der Putten – michael@haerlemsbodem.nl

Redactie:
Loes Bloemberg – loes@haerlemsbodem.nl
Joris Krouwels – joris@haerlemsbodem.nl
René van Stekelenborg – rene@haerlemsbodem.nl
Félice Hofhuizen – felice@haerlemsbodem.nl
Heleen Folgering – heleen@haerlemsbodem.nl
Sanne Harmes – sanne@haerlemsbodem.nl
Laura Freling – laura@haerlemsbodem.nl
Jennifer Westerveld – jennifer@haerlemsbodem.nl

Stagiairs:

Video:
Sophie Koster – sophie@haerlemsbodem.nl
Desley Marcus – desley@haerlemsbodem.nl
Mick van der Veer – mick@haerlemsbodem.nl
Dewi Mulder – dewi@haerlemsbodem.nl

Fotografie:
Sandra Reeb-Gruber – sandra@haerlemsbodem.nl
Peter van Heun – peter@haerlemsbodem.nl
Hans Palmboom – hans@haerlemsbodem.nl
Rob Ouwerkerk – rob@haerlemsbodem.nl
Charlotte Ipenburg – charlotte@haerlemsbodem.nl

Freelance:
Eef & Lien, Jasper Fleers

Columnisten:
Tom de Haan, M.H.R. Puttmann, Joshua Baumgarten, Joris Krouwels

Website: 
Jacco van Lith – jacco@haerlemsbodem.nl

Vormgeving:
Jelle Elferink (www.jt11.nl)

Ook werken bij Haerlems Bodem? Kijk op haerlemsbodem.nl/werken-bij voor meer informatie. Open sollicitaties mogen naar info@haerlemsbodem.nl. Acquisitie op basis van openstaande vacatures wordt niet geapprecieerd.